Şu an sisteme bağlı değilsiniz!
İsterseniz sisteme girebilir yada kayıt olabilirsiniz?

Bugün: 05 Aralık 2021, Pazar
Günün en yeni başlıklar ve projeleri

 
Google
 

büyük bayrak direklerine benzeyen güneydoğu için düşünülmüş gözetleme ,imha ,savunma sil

karakol ve tugaylara hatta sınır ve istenilen araziye monte edilip heryerden (uzaktan) kumanda edilebilen bu çelik direkler üzerlerindeki tarama ,görüş ve uzun mesafeli silahlarıyla tam bir savunma araçları olabilir. üzerlerine roket dahil değişik silah sistemleri eklenebilir ve bir karakol yada tugayın savunmasında yüksek etki sahlar gayet basit ancak çok yararlı bir ürün olucaktır özelliklede gney doğpuda denenirse vazgeçilmez olabilir... atakxx_hotmail.com tuna393939@hotmail.com

Yazan: atakxx
Tarih: 2007-11-17


Resim2 yıl dayanabilen ekmek
TÜBİTAK Gebze Yerleşkesi Marmara Araştırma Merkezi (MAM), Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) ihtiyacı doğrultusunda, yürütülmüş olan proje çalışmaları kapsamında 2 yıl dayanabilen, vitamin ve minerallerce zenginleştirilmiş ekmek formülasyonu geliştirdi.

ResimTürk polisi, suçluları lazerle dinleyecek
Telefon dinlemede istediği yetkilere sahip olan Türk polisi, suç faillerinin açık havada veya kapalı alanda yaptıkları konuşmaları, lazer ve radyo dalgalarının kullanımı ile temassız ve kablosuz olarak uzak mesafelerden dinleyip kaydedebilecek.

ResimToyota'dan ''müzisyen'' robot
Japonya'nın bir numaralı otomobil üreticisi Toyota şirketi, keman çalabilen robot üretti. Robotları stratejik gelişmesinin bel kemiği yapmayı düşünen şirket, teknoloji harikası robotlarını Tokyo'da basına tanıttı.


eXTReMe Tracker