Şu an sisteme bağlı değilsiniz!
İsterseniz sisteme girebilir yada kayıt olabilirsiniz?

Bugün: 05 Aralık 2021, Pazar
Günün en yeni başlıklar ve projeleri

 
Google
 

Havada Asılı Gelecehin Binaları:

içindeki aydınlatmalarda belki birgün atmosferin dışında var olan yerçekimsiz ortamı kullanarak görkemli binaları yukarıdan aşahıya doğru manyatik kuvvetleride kullanarak asılı tutacak ve binalar yeryüzünden bahımsız bulutların arasında olucak. kısaca yazıyorum ama kıvrak düşünen ve ileri görüşlü herkes ne demek istediğimi anlayacaktır... atakxx_@hotmail.com tuna393939@hotmail.com
Yazan: atakxx
Tarih: 2007-11-10


Resim2 yıl dayanabilen ekmek
TÜBİTAK Gebze Yerleşkesi Marmara Araştırma Merkezi (MAM), Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) ihtiyacı doğrultusunda, yürütülmüş olan proje çalışmaları kapsamında 2 yıl dayanabilen, vitamin ve minerallerce zenginleştirilmiş ekmek formülasyonu geliştirdi.

ResimTürk polisi, suçluları lazerle dinleyecek
Telefon dinlemede istediği yetkilere sahip olan Türk polisi, suç faillerinin açık havada veya kapalı alanda yaptıkları konuşmaları, lazer ve radyo dalgalarının kullanımı ile temassız ve kablosuz olarak uzak mesafelerden dinleyip kaydedebilecek.

ResimToyota'dan ''müzisyen'' robot
Japonya'nın bir numaralı otomobil üreticisi Toyota şirketi, keman çalabilen robot üretti. Robotları stratejik gelişmesinin bel kemiği yapmayı düşünen şirket, teknoloji harikası robotlarını Tokyo'da basına tanıttı.


eXTReMe Tracker