Şu an sisteme bağlı değilsiniz!
İsterseniz sisteme girebilir yada kayıt olabilirsiniz?

Bugün: 05 Aralık 2021, Pazar
Günün en yeni başlıklar ve projeleri

 
Google
 

küresel ısınmada su sorunu

sayın bu konuları bilen abi sorum şudur 500 metrekare bi bina diyelim ve bunun kolonları orta derece sağlam yanı normal binalar gibi(demek istediğim çelik gibi sağlam değil kuleler gibi falan değil sıradan ev ) bunların çatısı en fazla kaç kilogram ağırlığında olur yada şöyle söylüyüm bu ağırlık kaç litre su yapar hacim litre karşılaştırmasında eşitlik söz konusumudur siz bana bi aralık söyleyın tabiki tam bi rakam veremezsiniz ama aralık söyleyin lütfen rica ediyorum

Yazan: mucit_sever
Tarih: 2007-10-02


Resim2 yıl dayanabilen ekmek
TÜBİTAK Gebze Yerleşkesi Marmara Araştırma Merkezi (MAM), Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) ihtiyacı doğrultusunda, yürütülmüş olan proje çalışmaları kapsamında 2 yıl dayanabilen, vitamin ve minerallerce zenginleştirilmiş ekmek formülasyonu geliştirdi.

ResimTürk polisi, suçluları lazerle dinleyecek
Telefon dinlemede istediği yetkilere sahip olan Türk polisi, suç faillerinin açık havada veya kapalı alanda yaptıkları konuşmaları, lazer ve radyo dalgalarının kullanımı ile temassız ve kablosuz olarak uzak mesafelerden dinleyip kaydedebilecek.

ResimToyota'dan ''müzisyen'' robot
Japonya'nın bir numaralı otomobil üreticisi Toyota şirketi, keman çalabilen robot üretti. Robotları stratejik gelişmesinin bel kemiği yapmayı düşünen şirket, teknoloji harikası robotlarını Tokyo'da basına tanıttı.


eXTReMe Tracker