Şu an sisteme bağlı değilsiniz!
İsterseniz sisteme girebilir yada kayıt olabilirsiniz?

Bugün: 05 Aralık 2021, Pazar
Günün en yeni başlıklar ve projeleri

 
Google
 

MİNİ TV İLE CD SİZ DVD İZLEMEK VE ÖTESİ:

CEBE SIĞABİLEN KÜÇÜK BİR TELEVİZYON TABİKİ DVD PROGRAMI VE YAZILIMI VAR VEDE HEN GÜZELİ FLAŞ DİSKETLE ÇALIŞMAKTA BUNU HERYERDE KULLANABİLİRSİNİZ,BİLDİĞİM KADARIYLA BU KADARI HENÜZ SERİ ÜRETİLMİYOR ANCAK TOPLAMA VE DÖNÜŞTÜRMEYLE ŞU AN YAPILABİLİR . AMA ZAMANLA UZAK DOĞUDA BUNU BİZDEN ÖNCE SERİ ÜRETİP BİZE SATACAKLAR. İNŞALLAĞ BİR TÜRK FİRMASI BURADAKİ FİKİRDEN ESİNLENİP CD ,DVD GEREKTİRMEYEN CEBE SIĞABİLEN BU ÜRÜNÜ SERİ ÜRETİR REKLAMINI YAPAR VE PAZARLAR ÇÜNKÜ BU TALEP ALACAK BİR ÜRÜN.PRATİK
Yazan: atakxx
Tarih: 2007-10-01


Resim2 yıl dayanabilen ekmek
TÜBİTAK Gebze Yerleşkesi Marmara Araştırma Merkezi (MAM), Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) ihtiyacı doğrultusunda, yürütülmüş olan proje çalışmaları kapsamında 2 yıl dayanabilen, vitamin ve minerallerce zenginleştirilmiş ekmek formülasyonu geliştirdi.

ResimTürk polisi, suçluları lazerle dinleyecek
Telefon dinlemede istediği yetkilere sahip olan Türk polisi, suç faillerinin açık havada veya kapalı alanda yaptıkları konuşmaları, lazer ve radyo dalgalarının kullanımı ile temassız ve kablosuz olarak uzak mesafelerden dinleyip kaydedebilecek.

ResimToyota'dan ''müzisyen'' robot
Japonya'nın bir numaralı otomobil üreticisi Toyota şirketi, keman çalabilen robot üretti. Robotları stratejik gelişmesinin bel kemiği yapmayı düşünen şirket, teknoloji harikası robotlarını Tokyo'da basına tanıttı.


eXTReMe Tracker