Şu an sisteme bağlı değilsiniz!
İsterseniz sisteme girebilir yada kayıt olabilirsiniz?

Bugün: 22 Ağustos 2019, Perşembe
Günün en yeni başlıklar ve projeleri

 
Google
 

Kendiliğinden Karışan Tencere

Güneş ışığıyla çalışan bir tencere. Ama sadece güneş ışığıyla içindeki kaşığı karıştırıyor. Çorba yaparken ocağı açın sonra tencere ye çorba koyun güneş e tutun ve kaşık kendi karıştırsın. Bunu bizim okuldaki bir öğrenci bulmuştu. Bu öğrenci Şiir Mektebi İlköğretim oklundaki bir öğrenci yaptı. Yazan:ömer faruk aslan

Yazan: einsten
Tarih: 2007-05-31


Yorumlar

melih
süper bir şey ama bunu elektriklede çaloştırabilirsek süper olur
2007-07-05

kadir şahin
süper ama çalışım sistemi yok
2007-09-23


Yorum Yaz

Adınız Soyadınız:

E-postanız:

Yorumunuz:

Resim2 yıl dayanabilen ekmek
TÜBİTAK Gebze Yerleşkesi Marmara Araştırma Merkezi (MAM), Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) ihtiyacı doğrultusunda, yürütülmüş olan proje çalışmaları kapsamında 2 yıl dayanabilen, vitamin ve minerallerce zenginleştirilmiş ekmek formülasyonu geliştirdi.

ResimTürk polisi, suçluları lazerle dinleyecek
Telefon dinlemede istediği yetkilere sahip olan Türk polisi, suç faillerinin açık havada veya kapalı alanda yaptıkları konuşmaları, lazer ve radyo dalgalarının kullanımı ile temassız ve kablosuz olarak uzak mesafelerden dinleyip kaydedebilecek.

ResimToyota'dan ''müzisyen'' robot
Japonya'nın bir numaralı otomobil üreticisi Toyota şirketi, keman çalabilen robot üretti. Robotları stratejik gelişmesinin bel kemiği yapmayı düşünen şirket, teknoloji harikası robotlarını Tokyo'da basına tanıttı.


eXTReMe Tracker