Şu an sisteme bağlı değilsiniz!
İsterseniz sisteme girebilir yada kayıt olabilirsiniz?

Bugün: 13 Ağustos 2022, Cumartesi
Günün en yeni başlıklar ve projeleri

 
Google
 

Beko’ya ABD’den tasarım ödülü

The Chicago Atheaeum (Mimari ve Tasarım Müzesi) tarafından, 1950’den bu yana düzenlenen ve inovasyon ile tasarımın sembolü olarak görülen Good Design ödülünü, Beko markalı LCD televizyon almaya hak kazandı.

Beko’dan konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada, Beko L serisi 32” LCD televizyonun teknoloji, estetik, kalite ve fonksiyonellik gibi kriterlerin yanı sıra özellikle kendi alanına getirdiği farklı tasarım anlayışı ve özgünlüğü dikkate alınarak değerlendirildiği kaydedildi.

Açıklamaya göre, Beko L Serisi 32” LCD televizyon, tüketicilere sabit disk özelliği ile canlı yayını durdurup, kalınan yerden seyredilen programa geri dönme imkanı sağladığı gibi LCD PVR özelliği sayesinde reklamları hızlı geçerek sadece sevilen programları izleme fırsatını da beraberinde sunuyor.

160 GB dahili bellek (hard disk) kapasitesine sahip televizyon ile istenilen programı, tercih edilen gün ve saatte seyretme olanağı ile yayının tüm kontrolü tüketiciye bırakılıyor.

HD Ready ile daha kaliteli yayın izleyebilme özelliğine sahip ürün, yurt dışındaki tüketicilerle buluşurken, Türkiye pazarına da Haziran 2007 itibariyle sunulacak.

Kaynak: http://www.ntvmsnbc.com/news/409229.asp


Yorumlar
Henüz bir yorum yapılmamış !

Yorum Yaz

Adınız Soyadınız:

E-postanız:

Yorumunuz: