Şu an sisteme bağlı değilsiniz!
İsterseniz sisteme girebilir yada kayıt olabilirsiniz?

Bugün: 19 Eylül 2020, Cumartesi
Günün en yeni başlıklar ve projeleri

 
Google
 

Sigaranın Kalıntısını Göstermek İçin Hazırlanmış Deney

Bir fan yardımıyla çekilen sigara dumanı su üzerinden bir yerde toplanıyor. Bu sırada zamanla suyun rengindeki değişimi izliyor, peşinden de suyun kaynatılması sonuçu oluşan kalıntıyı izliyor.Yorumlar

Tibet
Gerçekten güzel hazırlanmış bir video. Sigaranın vücutta bıraktığı artık çok ilginç. hala insanlar bunu kullanmaya devam ediyorlar.
2007-11-13

DT
Bütün Sigara İçenlerin Görmesi Lazım !!
2007-11-27


Yorum Yaz

Adınız Soyadınız:

E-postanız:

Yorumunuz:

Resim2 yıl dayanabilen ekmek
TÜBİTAK Gebze Yerleşkesi Marmara Araştırma Merkezi (MAM), Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) ihtiyacı doğrultusunda, yürütülmüş olan proje çalışmaları kapsamında 2 yıl dayanabilen, vitamin ve minerallerce zenginleştirilmiş ekmek formülasyonu geliştirdi.

ResimTürk polisi, suçluları lazerle dinleyecek
Telefon dinlemede istediği yetkilere sahip olan Türk polisi, suç faillerinin açık havada veya kapalı alanda yaptıkları konuşmaları, lazer ve radyo dalgalarının kullanımı ile temassız ve kablosuz olarak uzak mesafelerden dinleyip kaydedebilecek.

ResimToyota'dan ''müzisyen'' robot
Japonya'nın bir numaralı otomobil üreticisi Toyota şirketi, keman çalabilen robot üretti. Robotları stratejik gelişmesinin bel kemiği yapmayı düşünen şirket, teknoloji harikası robotlarını Tokyo'da basına tanıttı.


eXTReMe Tracker