Şu an sisteme bağlı değilsiniz!
İsterseniz sisteme girebilir yada kayıt olabilirsiniz?

Bugün: 05 Aralık 2021, Pazar
Günün en yeni başlıklar ve projeleri

 
Google
 

AKILLI AYAKKABILAR

SOĞUK KIŞ ŞARTLARINDA EN ÇOK AYAKLAR ÜŞÜR, AYAKKABININ TABANINA YERLEŞTİRİLEN MEKANİZMA VE ŞARZ DİNAMOSU İLE AYAKALARIMIZ SIRASI İLE YERE HER BASTIĞIN DA MEKANİZMA ŞARZ DİNAMOSUNU DÖNDÜRECEK VE DİNAMOYA TAKILAN ISITICILARLA AYAKKABININ TABANI ISITILMIŞ OLACAK BÖYLECE AYAKLARIMIZ SOĞUK KIŞ ŞARTLARINDA ÜŞÜMEMİŞ OLACAK.


Yazan: nero80
Tarih: 2007-11-05


Resim2 yıl dayanabilen ekmek
TÜBİTAK Gebze Yerleşkesi Marmara Araştırma Merkezi (MAM), Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) ihtiyacı doğrultusunda, yürütülmüş olan proje çalışmaları kapsamında 2 yıl dayanabilen, vitamin ve minerallerce zenginleştirilmiş ekmek formülasyonu geliştirdi.

ResimTürk polisi, suçluları lazerle dinleyecek
Telefon dinlemede istediği yetkilere sahip olan Türk polisi, suç faillerinin açık havada veya kapalı alanda yaptıkları konuşmaları, lazer ve radyo dalgalarının kullanımı ile temassız ve kablosuz olarak uzak mesafelerden dinleyip kaydedebilecek.

ResimToyota'dan ''müzisyen'' robot
Japonya'nın bir numaralı otomobil üreticisi Toyota şirketi, keman çalabilen robot üretti. Robotları stratejik gelişmesinin bel kemiği yapmayı düşünen şirket, teknoloji harikası robotlarını Tokyo'da basına tanıttı.


eXTReMe Tracker